5.12.10

Aaa bunların hepsi aynı sanki

Uzun zamandır tv karşısına geçipde klip izlemişliğim yoktur benim. Aslında iyikide izlemiyormuşum kaçırdığım pek bişey yokmuş.

Uzun zamandırın açılımıda; bir 5 yıldır elime kumanda alıpta müzik kanalı açmışlığım yok. Açıksa bakarım şöyle bir. Ama ne olduysa geçen gece çizgi film kanallarını es geçip müzik kanallarına doğru zaping yaptım.

Ekranda Rihanna'nın Who's That Chick (Day & Night Doritos) klibi


hopbidi hopbidi dinledik şarkıyı sonra diğer bir kanala zaping bu kez Işın Karaca Hor Görme Garibi

Anam her iki klibte de ekranlar ikiye ayrılmış Allahtan içerik farklı...
Ardından bir başka kanala zaping

Aydilge uçaktan atlamış şarkı söylüyo; bu kez saçları sanki daha önce gördüm...Neyse ki Aydilge sağa Rihanna sola yatırmış saçları birebir benzememek için olsa gerek.

Zapinge devam edince Lady Gaga'nın Türk verisonu
Klipteki sahneler bile neredeyse tıpa tıp insan yok artık dio....Ama içim rahat Serdar Ortaçın kendine has bir tarzı var hiç kimseye benzemiyor. Hatta bir başkasına verdiği şarkılardan bile bestecisinin Serdar Ortaç olduğunu bilebilirsiniz. O kadar benzer yapıyoki şarkıları hiç ayırt edilmiyo hatta son zamanlardaki klipler bile aynı..

Aynı kızlar, aynı figürler hep aynı şarkıyı dinler, aynı klibi izler gibiyim...

Bir sözüm de Ferhat Göçer'e...Aga ya her bulduğun şarkıyı söylüyon bööööö olduk artık yaaa. Millet çocukken kapı gıcırtısına oynarken bu adam kapı gıcırtısını mı söylüyomuş.....

0 DEDİLER Kİ .... =):

Yorum Gönder